„Бихме подкрепили с гласуване всеки вот на недоверие срещу това правителство, защото то е вредно за България“. Това заяви по Нова телевизия председателят на БСП Михаил Миков. Според него исканият от ДПС вот не е бил насочен към политиката в областта на здравеопазването, а целял да предизвика дискусия около езика...
Повече
Михаил Миков: Бихме подкрепили с гласуване всеки вот на недоверие срещу това правителство





